o mnie

Mam na imię Joanna. Jestem  żoną i mamą dwóch fantastycznych chłopców: Jasia – 5 lat i Michałka – 3 lata. Ukończyłam Historię Kościoła na Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie. Wzrastałam w Dziewczęcej Służbie Maryjnej oraz Ruchu Światło-Życie. Obecnie z mężem należymy do Domowego Kościoła. W ostatnim czasie zaangażowałam się również w Katolicką Odnowę w Duchu Świętym i trwam we Wspólnocie „Gałąź Sykomory”.

Uwielbiam konwalie i czekoladę. Lubię rysować, szkicować, tańczyć, czytać książki, oglądać dobre filmy, słuchać muzykę różną od klasyki po hip-hop. Ze sportów całkiem nieźle opanowałam jazdę na łyżwach i pływanie, ale tak rekreacyjnie dla siebie. Poczyniłam też pierwsze próby jazdy na nartach 😉  Od czasu do czasu czyli podczas euro i mundialu staje się fanką piłki nożnej.W sumie to lubię kibicować wszystkim naszym sportowcom podczas zawodów sportowych.

Na co dzień zajmuję się domem i moimi skarbami. Każdego dnia odkrywam jak wielkim darem są dla mnie i jak wiele mogę się od nich nauczyć. Nie narzekam na nudę. I nie śpieszno mi do kariery zawodowej. W  sumie zawsze marzyłam o własnej rodzinie, a praca zawodowa… przyjdzie na to czas… Najważniejsze, by robić, to do czego Bóg nas powołuje, a powołał nas do miłości.