Czy są rzeczy, których nie da się wybaczyć? – świadectwo jak Bóg działa w moim życiu.

Od kilku lat już prowadzę tego bloga, ale kilka miesięcy temu nagrałam świadectwo – rozmowę dla kanału Sykomora Zacheusza – świadectwa nawrócenia i wiary, którą prowadzi Łukasz z naszej wspólnoty parafialnej.

W tym świadectwie usłyszysz :

  • o byciu dzieckiem nieplanowanym, odrzuconym przez ojca, zagrożonym aborcją, o tym jaki to miało wpływ na moje życie i jak Jezus uzdrawiał mnie z tych wszystkich zranień pokazując mi,że On mnie kocha, On mnie chciał, i ma dla mojego życia wspaniały plan;
  • moją historie przebaczenia doznanych krzywd od najbliższych osób;
  • jak Bóg mnie poprowadził i uzdrawiał na drodze Ruchu Światło-Życie w diecezji tarnowskiej;
  • jak podjęłam Krucjatę Wyzwolenia Człowieka w intencji przyszłego męża, którego jeszcze nie znałam;
  • o mojej posłudze modlitwą wstawienniczą;
  • jak Bóg działał w moim kryzysie małżeńskim;

 

Myślę, że to Duch Święty sprawił, że ten materiał ukazał się akurat dzień po moich urodzinach, kiedy znowu rozgorzała dyskusja o prawach kobiet sprowadzanych jedynie do prawa do aborcji manipulując przy tym faktami. W dniu ich marszów świętowałam na randce ze mężem kolejny rok życia, kiedy oni krzyczeli, że osoby takie jak ja niszczą życie kobietom i nie powinny się urodzić. Dlatego tym bardziej dziękuję Bogu za moją mamę, która mimo trudnej sytuacji w jakiej się znalazła postanowiła pozwolić mi żyć.

Niech Wam wszystkim Bóg błogosławi i obdarza was swoją miłością i pokojem, niech napełnia wasze serca odwaga i mądrością, potrzebna do bycia Jego światłem w tym świecie. Amen!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.