“Masz moc pomóc mi samodzielnie jeść i przytulać wnuki” – zbiórka dla Jerzego Maj

Moi Drodzy,

Dzisiaj pisze do was z prywatną prośbą, ale wierze, że nie przejdziecie wobec niej obojętnie.

Moja rodzina zawsze pomagała i wspierała innych na różne możliwe sposoby, modlitwą, dobrym słowem, czynem czy też materialnie, np. poprzez różne zbiórki. Niestety nikt z nas nie wie, kiedy sam będzie potrzebował pomocy innych ludzi. Dzisiaj to nasza rodzina potrzebuje waszej pomocy.

Mój teść,dziadek moich chłopców pod koniec wakacji na skutek utraty przytomności doznał urazu kręgosłupa. Początkowo była sprawna prawa ręka, jednak po operacji doszło do czterokończynowego niedowładu. Ale jest nadzieja, tata ma czucie, a rehabilitacja daje nam światełko nadziei, na poprawę. Jednak leczenie szpitalne dobiega końca i potrzebna jest intensywna i długa rehabilitacja, niestety prywatnie w specjalnym ośrodku, ale jej koszt to około 14 tysięcy złotych miesięcznie. Przekracza to nasze możliwości finansowe dlatego bardzo was prosimy o pomoc.

Wiem, że łatwiej się zbiera na dzieci i młodych, którzy mają przed sobą długie życie, a tutaj jakiś dziadek. Ale TEN dziadek to DZIADEK MOICH DZIECI, człowiek, który całe życie pracował, pomagał rodzinie i przed wypadkiem był całkowicie sprawny. Dzisiaj chciałby chociaż sam zjeść, przytulić swoje wnuki.

MOŻECIE POMÓC NAM POPRZEZ:

1. MODLITWĘ – wierzymy w cuda i modlimy się o łaskę uzdrowienia dla taty przez wstawiennictwo sługi bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

2. UDOSTĘPNIANIE zbiórki wszędzie gdzie możecie. https://www.siepomaga.pl/jerzy-maj

3. DOŁĄCZENIE I ZAPROSZENIE ZNAJOMYCH DO GRUPY LICYTACYJNEJ https://www.facebook.com/groups/289805349671990 można wylicytować ciekawe rzeczy i zamiast w sklepie możecie u nas poszukać dekoracji i prezentów świątecznych np. konsultacje z instruktorem NPR, ręcznie pisaną Ikonę Matki Bożej Pneumatofor. Zdradzę sekret, że nasi chłopcy robią lampiony na jesienno-zimowe wieczory, żeby pomóc dziadkowi.

4. PRZEKAZANIE RZECZY NA LICYTACJE możesz samodzielnie wystawić lub skontaktować się ze mną.

5. WPŁATY NA ZBIÓRKĘ lub przez skarbonkę liczy się każdy gorsz.

Skarbonka GROSZ DO GROSZA https://www.siepomaga.pl/jednogroszowki

Jeśli chcesz podarować mojej rodzinie najlepszy prezent urodzinowo- świąteczny wpłać złotówki na naszą SKARBONKĘ URODZINOWĄ  https://www.siepomaga.pl/skarbonkamajow

6. PRZEKAZAĆ 1% w rozliczeniu PIT na tatę i zachęcić innych do tego

Możecie też pomóc nam w każdy inny sposób jaki wam przyjdzie do głowy, np organizując zbiórkę u siebie. Jeśli masz pomysły, możliwości jak nam pomóc, prosimy o kontakt.

Bardzo dziękujemy za każdą waszą pomoc.

Niech każdemu z Was Pan Bóg błogosławi, Maryja otacza swoją opieką, a Aniołowie Stróżowie strzegą waszych kroków.

Pozdrawiamy serdecznie

Joanna, Wojciech, Jaś i Michałek Maj

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.